Mieszkania na Sprzedaż, Chorzów

2 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Chorzów - 2 pokoje z potencjałem | ul.Wiosenna | parter | Klimzowiec
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Liczba pokoi: 2
Metraż: 44.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-491
Cena 274 000 zł
cena / m² 6 157 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chorzów - Kawalerka Chorzów Maciejkowice!
Data dodania: 21.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chorzów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 32.24m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-538
Cena 175 000 zł
cena / m² 5 428 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies